Dolar : Alış : 7.2661 / Satış : 7.2792
Euro : Alış : 8.5939 / Satış : 8.6093
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya35°CSıcak

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde Görevli Hâkim ve Savcıları Misafir Etti.

Ana Sayfa » Haberler » Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde Görevli Hâkim ve Savcıları Misafir Etti.
28 Temmuz 2014
Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde Görevli Hâkim ve Savcıları Misafir Etti.

Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde görevli hâkim ve savcıları misafir etti.

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Son olarak Sakarya Adliyesi’nde görev yapan hâkim ve savcılar aileleri ile birlikte Macera Park’a misafir oldu. Yapılan açıklamada, “Macera Park; bireysel katılımların yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşları ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için de kapılarını aralamaktadır. Motivasyon arttırıcı keyifli bir gün geçirmek isteyen tüm kamu ve özel sektör temsilcilerimizi merkezimize bekliyoruz. Rezervasyon için 221 40 60 numaralı telefon aranabilir” denildi.

 

Macera park nerede

Yenikent Şehir Ormanında yapımı tamamlanan Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda görev alacak uzmanlara yönelik eğitim çalışmalarının başladığını belirten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Haziran ayı içerisinde açılışını gerçekleştireceğimiz merkezimiz şehrimize hayırlı olsun” dedi.

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi, sosyal hizmet alanında örnek projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Yenikent Şehir Ormanı’nda inşa edilen “Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı” hizmete alınıyor. 12 – 18 yaş grubundaki çocuklar için hazırlanan parkurlarda güven duvarı, tırmanma kulesi, ağaç yolu, çoklu yürüme parkuru, dev merdiven ve ağaç basamak bulunuyor. Ayrıca Macera Park bünyesinde inşa edilen kapalı alanda öğrencilerin motivasyonlarını arttırıcı kurslar verilecek.

Eğitici eğitimleri başladı
Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı ile ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine olan güvenleri arttıracak, eğitici bir park hazırladık. Yenikent Şehir Ormanı’ndaki merkezimizin inşaatı tamamlandı. Şuanda eğitici kurslarımızı başlatmış durumdayız. Almanya’dan ülkemize gelen alanında uzman eğitici Jörg Kommirtz eğiticilerimize bir hafta boyunca kurs verecek” diye konuştu.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

BENZER İÇERİKLER

Sakarya’da Geleneksel Sanatlar Merkezi Açılıyor

Sakarya’da Geleneksel Sanatlar Merkezi AçılıyorSakarya’da Geleneksel Sanatlar Merkezi Açılıyor Büyükşehir Belediyesi

Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Bowling Turnuvası

Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Bowling TurnuvasıBüyükşehir Belediyesi Engelsiz Bowling Turnuvası’nda final heyecanı yaşandı.

Bu Programda Astım ve Alerji Masaya Yatırılacak

Bu Programda Astım ve Alerji Masaya Yatırılacak Bu Programda Astım ve Alerji Masaya YatırılacakBüyükşehir Sağlık Konferansları

RastgeleSeçilen İçerik

EN ÇOK OKUNANLAR

Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde Görevli Hâkim ve Savcıları Misafir Etti.

Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde Görevli Hâkim ve Savcıları Misafir Etti. Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde görevli hâkim ve savcıları

Bu Programda Astım ve Alerji Masaya Yatırılacak

Bu Programda Astım ve Alerji Masaya Yatırılacak Bu Programda Astım ve Alerji Masaya YatırılacakBüyükşehir Sağlık Konferansları

Meteoroloji’den ‘çok kuvvetli’ yağış uyarısı

Meteoroloji’den ‘çok kuvvetli’ yağış uyarısıMeteoroloji’den ‘çok kuvvetli’ yağış uyarısı Sakarya, Düzce,