Dolar : Alış : 5.9371 / Satış : 5.9478
Euro : Alış : 6.5471 / Satış : 6.5589
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CHafif Yağmur

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Özel Gökkuşağı Çocuk Evi

Adres : Tığcılar Mah. 1217 Nolu Sok. No: 5 Adapazarı / Sakarya

Telefon : 0 264 279 24 86

Faks : 0 264 279 24 86

bilgi@ozelgokkusagicocukevi.com

www.ozelgokkusagicocukevi.com

11 Nisan 2013

Sakarya’da faaliyet gösteren okulumuz Yeni Cami’nin arkasında Atatürk Bulvarı’na 100 metre uzaklıkta şehir merkezinde müstakil bahçeli ve anaokulu olarak inşa edilmiş bir binadır.

Depremden sonra yapılan binamız oldukça sağlam ve her türlü güvenlik sistemi tam olarak yapılmıştır. Merdivenlerinden metrekaresine, sınıf kapılarından materyallerine kadar MEB’in uyguladığı projeler dahilinde yapılmıştır. Sağlık açısından bütün tabanların merdivenler dahil ahşap olması çocuklara sağlıklı bir ortam yaratmaktadır. Oyun odasında ve sınıflarda zengin materyal, geniş sınıflar, deneyimli ve güler yüzlü kadro, hijyenik ortam, oyun alanları, güneş odası, havuz gibi daha bir çok imkanı bir arada bulabileceğimiz bir dünya.

Dünyada en iyi ve en sağlıklı enerjinin güneş enerjisi olduğu düşünülerek güneş odası hazırlanmıştır. Güneşli günlerde 12 ay boyunca çocuklar 1 saat güneşe çıkarılmaktadır. Ayrıca terasımızda kendinden ısıtmalı, kendini temizleme özelliğine sahip, oldukça hijyenik bir havuzumuz mevcuttur. Haftada 2 gün çocuklarla havuz keyfi yapıyoruz. Kış ortasında güneş açtığında çocuklar hem güneşleniyor hem de sıcak havuzumuzda yüzme imkanı buluyor.

Video Eklenmemiş.

Firma Harita Bilgisi

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

EN ÇOK OKUNANLAR

Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde Görevli Hâkim ve Savcıları Misafir Etti.

Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde Görevli Hâkim ve Savcıları Misafir Etti. Büyükşehir Macera Park, Sakarya Adliyesi’nde görevli hâkim ve savcıları

Bu Programda Astım ve Alerji Masaya Yatırılacak

Bu Programda Astım ve Alerji Masaya Yatırılacak Bu Programda Astım ve Alerji Masaya YatırılacakBüyükşehir Sağlık Konferansları

Meteoroloji’den ‘çok kuvvetli’ yağış uyarısı

Meteoroloji’den ‘çok kuvvetli’ yağış uyarısıMeteoroloji’den ‘çok kuvvetli’ yağış uyarısı Sakarya, Düzce,